Новини

19.03.19
Урочисте відкриття другої черги заводу Jabil
15 березня 2019 року американська компанія Jabil відкрила нові виробничі потужності під Ужгородом. Урочиста церемонія відкриття нового виробництва відбулася за участю Президента Петра Порошенка. Компанія KESZ-UA Holding– виконала будівництво заводу на умовах «Design & Build» та «Lump Sum»: • розробка концептуальних рішень • збір вихідних даних • представлення інтересів Замовника у відповідних установах • генеральне проектування • генеральний підряд • виконання будівельних робіт з урахування міжнародних норм та правил (FM GLOBAL, ASTM та ін.) Ужгородський завод Jabil - частина однієї з найбільших в світі корпорацій з контрактного виробництва електроніки Jabil Circuit, Inc. У світі у корпорації 120 заводів. Завод в Ужгороді входить в категорію мегасайт, на новому заводі виготовлятимуть мобільні телефони, медіаплеєри та комп'ютерну техніку для експорту до ЄС. Загальна площа високотехнологічного виробництва зі складськими приміщеннями після розширення становить 48 911 м2. Від групи KÉSZ Csoport, висловлюємо подяку нашому Замовнику – компанії JABIL Uzhgorod, за довіру та співпрацю, та хочемо побажати і в подальшому успішного розвитку, як в Україні так і на міжнародних ринках.
29.12.18
Вітаємо з Новим роком та Різдвом!
У новому році ми бажаємо Вам миру, злагоди, благополуччя та здійснення усіх найзаповітніших мрій! Веселих свят!
19.12.18
Офіс KESZ відвідав Святий Миколай!
Сьогоднi нашу компанію відвідав Святий Миколай, кожен отримав свій довгоочікуваний подарунок! Зі Святом! З казковим днем, ​​Вас вітаємо!
06.11.18
Всеукраїнський Будівельний Саміт 2018
Всеукраїнський Будівельний Саміт відбувся 1 листопада 2018 року в м. Києві, на якому в якості спікера-експерта виступив генеральний директор ТОВ «КЕС-УА Холдинг» Юрий Зинченко з доповіддю на тему «Промислове будівництво: тренди, специфіка та стратегія роботи з іноземними інвесторами»
31.10.18
Hexagon Offices & Apartments. Румунія
Hexagon Offices & Apartments - це новітній бізнес-центр в Клуж-Напока, Румунія, чудово адаптований під нашу концепцію "задоволення від роботи". Що це означає? Іншими словами, комплекс пропонує нескінченні робочі можливості завдяки універсальним офісним приміщенням, які можуть бути адаптовані до потреб кожного орендатора: бізнес-лабораторія на 4-му поверсі для малого та середнього бізнесу, а також розважальні приміщення - ресторан, тренажерний зал, тераси та панорамний бар, торгова площа, кафе та багато іншого.
08.10.18
КЕС-УА Холдинг вітає завод «КВС Україна» з відмінними результатами. Так тримати!
Дуже приємно бачити результат нашої співпраці з ТОВ «КВС- УКРАЇНА» по реалізації будівництва сучасного комплексу з кондиціювання насіння в м. Кам’янець-Подільський. А також вітаємо KWS Ukraine з рекордними показниками врожайності гібридів кукурудзи селекції KWS в Хмельницькій, Тернопільській та Вінницькій областях
24.09.18
Завершено будівництво нового терміналу Міжнародного Аеропорту в Будапешті
В 2018 году мы завершили строительство нового пассажирского терминала международного аэропорта в г. Будапешт. Контракт на строительство нового терминала был подписан между Будапештским Аэропортом и KESZ Építő Zrt. в декабре 2016 года. Новое здание длиной 220 метров и общей площадью 10 000 кв.м. 27 новых посадочных ворот и 10 новых пассажирских мостов. Сумма инвестиций в строительство составила более 20 млн. евро. Так же ранее в 2012 году строительная компания KESZ Építő Zrt. завершила строительство Пассажирского Терминала SKYCOURT в Международном аэропорту в г.Будапешт, общей площадью 35 000 м2.
25.07.18
Нове розташування, новий офіс, нові виклики!
Розташування ∙ Київ, проспект Голосіївський, 132, Бізнес Центр «РЕЛЕ». Навколишня інфраструктура ∙ Станція метро «Виставковий центр», Національний комплекс «Експоцентр України», національний природній парк «Голосіївський», 9км до центра міста, 10 км до аеропорту «Жуляни». Площа офісу: ∙ 580 м2.
26.12.17
C наступаючим Новим Роком 2018!
Пусть Новый 2018 Год принесёт нам новые знания и компетенции, а уходящий добавляет опыта! Об этом и не только, новый видеоролик группы KESZ!
Будьте в курсі подій!
Підпишіться на новини KESZ і отримуйте новини на пошту.
Номер телефону
Ім'я
Повідомлення