Вітаємо нашого шановного Замовника ТОВ «КВС-УКРАЇНА»
Вітаємо нашого шановного Замовника ТОВ «КВС-УКРАЇНА» з отриманням сертифікату від Державної інспекції архітектури та містобудування України про введення в експлуатацію другої лінії насіннєвого заводу у м. Кам’янець-Подільський. Пишаємось та дякуємо за багаторічну співпрацю та довіру. Бажаємо успіху і подальшого розвитку та розширення бізнесу в Україні.
![](https://kesz.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/03/kws_newsfb.jpeg)
![](https://kesz.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/03/kws_newsfb2.jpeg)