Новини

05.03.22
МИ З УКРАЇНОЮ!
Україна – мій дім. Тут я народився і пишаюся цією країною вільних та сильних духом людей. Ми завжди з тобою, адже ти наша Мати і рідніша за тебе в нас нічого немає. За тебе ми горою. Завжди захистимо і дякую, що ти у нас є. Слава Україні!!!
04.11.21

Комплекс зберігання зерна 7000 м3

Компанія KESZ-UA Holding у визначений термін та згідно затвердженого бюджету завершує першу чергу будівництва комплексу зберігання зерна в Житомирській області. Потужність зерносховища першої черги складає 7000 м3.
24.05.21
Дунай Арена, “золото” для спортсменів з України, компанія Kesz, що у них спільного, зможете дізнатися в нашій публікації!
Вітаємо українських спортсменів Олексія Середу та Ксенію Байло якi завоювали «золото» в змішаних синхронних стрибках у воду на 35-му Чемпіонаті Європи, який пройшов в комплексі «Duna Arena», м. Будапешт, побудованому в 2017 році групою KESZ Holding Zrt!
30.07.20

Dacsa Bunge Ukraine

На етапі завершення будівництва круп'яного завода потужністю 100 000 т/рік з переробки кукурудзи на крупу та борошно.
21.06.20

Кондитерська фабрика Рошен

Минуло 8 років з моменту отримання Сертифіката про введення об'єкта в експлуатацію. КЕС-УА Холдинг виконувала функцію генерального проектувальника та генерального підрядника при будівництві фабрики.
05.05.20

Проект «Дакса Бунге Україна»

Продолжается реализация инвестиционного проекта компании «Дакса Бунге Украина» по строительству завода по переработке кукурузы на крупу и муку.
04.04.20

Lets Stay Together

#letsstaytogether #wearewithyou
31.12.19

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх нас роком добрих змін, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання. Від усього серця бажаю, щоб Новорічні свята принесли у Ваші домівки достаток і мир...
27.12.19

Новорічне диво

Напередодні новорічних свят компанія КЕС-УА Холдинг долучилась до святкової благодійності
Будьте в курсі подій!
Підпишіться на новини KESZ і отримуйте новини на пошту.
Номер телефону
Ім'я
Повідомлення