Новини

27.05.22
KESZ Group пожертвувала лікарні в Україні понад 5 мільйонів форинтів
Окрім пожертвувань ліків, вони також допомогли продуктами харчування та миючими засобами
10.05.22
Співпраця проектних відділів групи KESZ України та Угорщини під час війни
Через війну в Україні багато людей були змушені покинути свої домівки, втратили роботу і їхнє життя повністю змінилося. Незважаючи на все це, наші колеги-архітектори, які покинули Україну, можуть продовжувати робити те, що вміють найкраще – разом з колегами нашого стратегічного партнера, bim.GROUP
14.04.22
Допомога українським колегам та їхнім родинам є найважливішим для нас – KESZ Group
Життя людей і сімей в Україні повністю перевернулося. Багатьом з них довелося залишити своїх близьких і домівки, намагаючись уникнути війни, потрапивши таким чином у надзвичайно вразливе становище
05.03.22
МИ З УКРАЇНОЮ!
Україна – мій дім. Тут я народився і пишаюся цією країною вільних та сильних духом людей. Ми завжди з тобою, адже ти наша Мати і рідніша за тебе в нас нічого немає. За тебе ми горою. Завжди захистимо і дякую, що ти у нас є. Слава Україні!!!
04.11.21
Комплекс зберігання зерна 7000 м3
Компанія KESZ-UA Holding у визначений термін та згідно затвердженого бюджету завершує першу чергу будівництва комплексу зберігання зерна в Житомирській області. Потужність зерносховища першої черги складає 7000 м3.
24.05.21
Дунай Арена, “золото” для спортсменів з України, компанія Kesz, що у них спільного, зможете дізнатися в нашій публікації!
Вітаємо українських спортсменів Олексія Середу та Ксенію Байло якi завоювали «золото» в змішаних синхронних стрибках у воду на 35-му Чемпіонаті Європи, який пройшов в комплексі «Duna Arena», м. Будапешт, побудованому в 2017 році групою KESZ Holding Zrt!
30.07.20
Dacsa Bunge Ukraine
На етапі завершення будівництва круп'яного завода потужністю 100 000 т/рік з переробки кукурудзи на крупу та борошно.
21.06.20

Кондитерська фабрика Рошен

Минуло 8 років з моменту отримання Сертифіката про введення об'єкта в експлуатацію. КЕС-УА Холдинг виконувала функцію генерального проектувальника та генерального підрядника при будівництві фабрики.
05.05.20

Проект «Дакса Бунге Україна»

Продолжается реализация инвестиционного проекта компании «Дакса Бунге Украина» по строительству завода по переработке кукурузы на крупу и муку.
Будьте в курсі подій!
Підпишіться на новини KESZ і отримуйте новини на пошту.
Номер телефону
Ім'я
Повідомлення