Новини

30.06.23

РОЗШИРЕННЯ НАСІННЄГО ЗАВОДУ BAYER

Розширення насіннєвого заводу Bayer є важливим кроком на шляху до відновлення України та постійної підтримки українських аграріїв в умовах війни.
18.05.23

Компанія KESZ-UA Holding щиро підтримує національні традиції та долучилася до “Дня Вишиванки”

Красиві, розумні, об'єднані любовью до України, до її звичаїв. Ми віримо, що вишиванка - це символ нескореності, це сучасна зброя та є нерозривним зв’язком поколінь.
16.11.22

Що робить команда KESZ-UA Holding після всіх прильотів, що були вчора? Ще більше та наполегливіше працює на своєму фронті!

Ще більше та наполегливіше працює на своєму фронті! Сьогодні на одному з наших об’єктів! ТРИМАЙСЯ Україна!
08.11.22

Компанія KESZ-UA Holding, в якості генерального підрядника, розпочала будівництво із розширення виробничих потужностей

Не дивлячись на складні умови для будівельної галузі та через непередбачувані відключення електрозабезпечення, всі колеги компанії КЕС-УА Холдинг, роблять все можливе для своєчасної та якісної реалізації проекту. Тримаймося, працюємо, перемагаємо!
27.10.22

Компанія KESZ-UA Holding відновила будівельні роботи по розширенню насіннєвого заводу, що були вимушено зупинені з 24 лютого 2022.

Хочемо подякувати нашому Замовнику за відновлення інвестицій та віру в майбутнє України, а також всім колегам KESZ-UA Holding за стійкість, професіоналізм та витримку. Кожен в Україні має працювати на своєму фронті заради спільної перемоги! Тримаймося, працюємо, перемагаємо!
27.05.22
KESZ Group пожертвувала лікарні в Україні понад 5 мільйонів форинтів
Окрім пожертвувань ліків, вони також допомогли продуктами харчування та миючими засобами
14.04.22
Допомога українським колегам та їхнім родинам є найважливішим для нас – KESZ Group
Життя людей і сімей в Україні повністю перевернулося. Багатьом з них довелося залишити своїх близьких і домівки, намагаючись уникнути війни, потрапивши таким чином у надзвичайно вразливе становище
05.03.22

МИ З УКРАЇНОЮ!

Україна – мій дім. Тут я народився і пишаюся цією країною вільних та сильних духом людей. Ми завжди з тобою, адже ти наша Мати і рідніша за тебе в нас нічого немає. За тебе ми горою. Завжди захистимо і дякую, що ти у нас є. Слава Україні!!!
Будьте в курсі подій!
Підпишіться на новини KESZ і отримуйте новини на пошту.
Номер телефону
Ім'я
Повідомлення