Новини

12.03.24

Вітаємо нашого шановного Замовника ТОВ «КВС-УКРАЇНА»

Вітаємо нашого шановного Замовника ТОВ «КВС-УКРАЇНА» з отриманням сертифікату від Державної інспекції архітектури та містобудування України про введення в експлуатацію другої лінії насіннєвого заводу у м. Кам’янець-Подільський.
24.01.24

«Завод “3 Бетони” продовжує нарощувати виробничі потужності»

З початку повномасштабного вторгнення завод «3 Бетони» не зупиняв свої виробничі потужності. На сьогодні завод збільшив виробництво головних 24-х метрових балок для виробничих підприємств та складських приміщень
17.01.24

«КЕС-УА Холдинг» завершила будівництво розширення насіннєвого заводу, згідно до умов контракту «Проектування і Будівництво»

Не дивлячись на те, що будівельні роботи виконувалися під час повномасштабного військового вторгнення в Україну, команда генерального підрядника проявила свою стійкість, професіоналізм, адаптивність до неочікуваних умов та нових вимог для безпечного виконання робіт, та успішно завершила будівництво.
30.06.23

РОЗШИРЕННЯ НАСІННЄГО ЗАВОДУ BAYER

Розширення насіннєвого заводу Bayer є важливим кроком на шляху до відновлення України та постійної підтримки українських аграріїв в умовах війни.
18.05.23

Компанія KESZ-UA Holding щиро підтримує національні традиції та долучилася до “Дня Вишиванки”

Красиві, розумні, об'єднані любовью до України, до її звичаїв. Ми віримо, що вишиванка - це символ нескореності, це сучасна зброя та є нерозривним зв’язком поколінь.
16.11.22

Що робить команда KESZ-UA Holding після всіх прильотів, що були вчора? Ще більше та наполегливіше працює на своєму фронті!

Ще більше та наполегливіше працює на своєму фронті! Сьогодні на одному з наших об’єктів! ТРИМАЙСЯ Україна!
08.11.22

Компанія KESZ-UA Holding, в якості генерального підрядника, розпочала будівництво із розширення виробничих потужностей

Не дивлячись на складні умови для будівельної галузі та через непередбачувані відключення електрозабезпечення, всі колеги компанії КЕС-УА Холдинг, роблять все можливе для своєчасної та якісної реалізації проекту. Тримаймося, працюємо, перемагаємо!
27.10.22

Компанія KESZ-UA Holding відновила будівельні роботи по розширенню насіннєвого заводу, що були вимушено зупинені з 24 лютого 2022.

Хочемо подякувати нашому Замовнику за відновлення інвестицій та віру в майбутнє України, а також всім колегам KESZ-UA Holding за стійкість, професіоналізм та витримку. Кожен в Україні має працювати на своєму фронті заради спільної перемоги! Тримаймося, працюємо, перемагаємо!
Будьте в курсі подій!
Підпишіться на новини KESZ і отримуйте новини на пошту.
Номер телефону
Ім'я
Повідомлення