10/2016 УРОЧИСТЕ ЗАКЛАДЕННЯ ПАМ’ЯТНОЇ КАПСУЛИ В ФУНДАМЕНТ ЗАВОДУ LEONI у м.Коломия

Будівельна компанія "КЕС-УА Холдинг" розпочала будівництво заводу LEONI з виготовлення електрокабельної продукції для автомобілів. 20 жовтня 2016 року відбулося урочисте закладання пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу німецького концерну LEONI. В урочистостях прийняли участь представники компанії LEONI, керівники міської ради Коломиї, Коломийської райдержадміністрації, Івано-Франківської ОДА та керівництво компанії "КESZ".

Будівництво заводу з виготовлення електрокабельної продукції для автомобілів компанією LEONI є найбільшою інвестицією за всю історію Івано-Франківської області. Компанія LEONI інвестує в будівництво першої черги заводу близько 15 млн. Євро, зокрема, на спорудження промислового об’єкта спрямують 6,6 млн. Євро, а на його устаткування - 8 млн. Євро. Загальна площа заводу складе 11 000 м. кв. Його будівництво планується завершити до червня 2017 року. На заводі буде працювати близько 800 чоловік.

Головним напрямом роботи LEONI в Україні є виробництво електрокабельної продукції для автомобільної промисловocті. Ключовими клієнтами заводу є такі авто гіганти як: General Motors (Opel), Volkswagen, Audi, Porsche, Lamborghini тa ін.

17 11 10 7 6 4 3 1
Будьте в курсі подій!
Підпишіться на новини KESZ і отримуйте новини на пошту.
Номер телефону
Ім'я
Повідомлення