«Завод “3 Бетони” продовжує нарощувати виробничі потужності»
З початку повномасштабного вторгнення завод «3 Бетони» не зупиняв свої виробничі потужності. На сьогодні завод збільшив виробництво головних 24-х метрових балок для виробничих підприємств та складських приміщень, також збільшилося виробництво 30 метрових мостових балок. Завод показав високий рівень стійкості і працює разом з багатьма іншими підприємствами, наближаючи перемогу і сприяючи економічному зростанню. Керівництво заводу «3 Бетона» продовжує шукати нові можливості для росту виробництва.
![](https://kesz.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/3b_4.jpeg)
![](https://kesz.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/3b_3.jpeg)
![](https://kesz.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/3b_6.jpeg)
![](https://kesz.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/3b8.jpg)
![](https://kesz.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/3b_2.jpeg)